Alyvos

Filtruoti: Nepasirinkti filtro parametrai. Pasirinkti
panaikinti viską dar filtrų

Produkcijos katalogas

Alyvos

Automobilių variklinės alyvos yra svarbiausia dedamoji eksploatuojant bet kurį automobilį. Būtent todėl alyvą reikia rinktis labai kruopščiai. Kaip nusipirkti variklinę alyvą, idealiai tinkančią pagal kainą ir kokybę? Apie tai – toliau straipsnyje.

Geriausios variklinės alyvos: pasirinkimas ir naudojimas.

Pagrindinis variklinės alyvos tikslas – užtikrinti variklio detalių tepimą. Detalių paviršiuje sukuriama aliejinė plėvelė užtikrina stabilų variklio darbą visu apsukų diapazonu. Be to, alyva padeda valyti, atvėsinti variklį, taip pat saugo agregatą nuo korozijos.

Perkant alyvą labai svarbu pasirinkti automobilių alyvų parduotuvę. Tai būtinai turi būti oficialus prekių ženklo atstovas arba specializuota parduotuvė, esanti jūsų regione. Be to, renkantis alyvą reikėtų atkreipti dėmesį į jūsų automobilio gamintojo reikalavimus naudojamoms alyvoms ir skysčiams. Su šia informacija galima susipažinti perskaičius automobilio eksploatavimo instrukciją. Konkrečiam automobilio modeliui yra pateikiamos ne tik formalios specifikacijos, bet dažniausiai yra nurodomi ir konkretūs rekomenduojami alyvos ir tepimo medžiagų prekių ženklai.

Pavyzdžiui, automobiliams su benzininiais arba dyzeliniais varikliais su turbo įpūtimu ir katalitiniu neutralizatoriumi idealiai tiks XADO variklinės alyvos.

Variklinių alyvų rūšys.

Yra mineralinės, sintetinės ir pusiau sintetinės variklinės alyvos. Kuo jos skiriasi viena nuo kitos? Pagrindinis šių alyvų skirtumas – gamybos būdas ir žaliavos. Mineralinės alyvos gaminamos iš naftos rafinavimo ir distiliavimo būdu. Kalbant apie sintetines alyvas, jos gaminamos tam tikrų cheminių junginių sintezės būdu, suteikiant gatavai produkcijai didžiausią galimą cheminį ir terminį stabilumą. Pusiau sintetinių alyvų sudėtyje yra ir mineralinių, ir sintetinių komponentų.

Įsigyti automobilių chemijos, taip pat variklių alyvų, kurių kainą lemia išimtinė medžiagų kokybė ir techninės charakteristikos, o ne gamintojo vardas, galima XADO internetinėje parduotuvėje xado.ua tinklalapyje.

Įėjimas