XADO LX AMC Black Edition 10W-40 SL/CI-4

skardinė
sena kaina
БН pirkti už bonusus
Prekės neturime

Geriausia šių laikų, visais metų laikais naudojama sintetinė alyva dyzeliniams ir benzininiams varikliams su AMC. Jos nepriekaištingas eksploatacines savybes užtikrina bazinės alyvos, pagamintos hidrokrekingo sintezės technologijos pagrindu, ir priedų paketas, specialiai pagamintas dyzeliniams varikliams.

Alyvos XADO LX AMC Black Edition 10W-40 SL/CI-4 gamybai naudojama: Sinerginė revitalizanto formulė 1Stage AR, metalo kondicionierius (MK) ir 2D slydimo agentas.

  • Metalo kondicionieriaus (MK) molekulės puikiai apsaugo visą stūmoklinę grupę, net esant ekstremalioms apkrovoms. Ekstremaliais režimais, kai alyva ne visur spėja patekti, MK plėvelė suteikia puikų ilgalaikį besitrinančių variklio detalių sutepimą, tokiu būdu sumažindama variklio detalių paviršių dilimą.
  • 2D slydimo agentas suteikia puikų slydimą tarp detalių, tokiu būdu padidindamas variklio efektyvumą.
  • Didelė dozė revitalizanto 1 Stage (RF33,3) ne tik suteikia maksimalią apsaugą, bet ir atstato jau esantį nusidevėjimą. XADO LX AMC Black Edition alyva atstato variklio galią ir būklę iki gamyklinių parametrų. Padidina ir išlygina kompresiją cilindruose.

Reikalavimai ir prielaidos

atitinka specifikacijų reikalavimus:
SAE 10W-40 API SL/CI-4 Plus
ACEA A3/B4/E7 Global DHD-1
atitinka automobilių gamintojų reikalavimus:
Mack EO-M Plus MAN M 3275
MB 228.3, 229.1 Renault RLD-2
Volvo VDS-3 VW 500 00/505 00
Cummins 20071/72/76/77/78 Allison C-4
MTU type 2 ZF TE-ML 02C/03A/04B/04C/07C
  • Aukščiausios klasės sintetinė alyva lengvųjų, krovininių ir mažų krovininių automobilių, autobusų ir mikroautobusų varikliams.
  • Ypač efektyvi naudojant visais metų laikais lengvųjų automobilių LPG varikliams, įskaitant ir šiuolaikinius variklius (daugiavožtuvinius, su turbo pripūtimu, dyzelinius ir benzininius variklius su tiesioginiu įpurškimu).
  • 2D slydimo agento dėka žymiai sumažinamos degalų sąnaudos ir palengvinamas variklio užvedimas šaltuoju metu.
  • Tinka dyzeliniams, benzininiams ir LPG varikliams.
  • Padidina ir išlygina kompresiją cilindruose.

Naudojimas

Naudojamas lengvuosiuose automobiliuose, mikroautobusuose ir mažuose krovininiuose automobiliuose su benzininiais ir dyzeliniais varikliais.

Pastabos

Prieš naudojant alyvą pasidomėkite automobilio

Mums svarbu žinoti jūsų nuomonę:

Blogai Gerai

Atsiliepimai apie produktą « XADO LX AMC Black Edition 10W-40 SL/CI-4»:

Produkcijos katalogas

Alyvos
Įėjimas