XADO Atomic Oil 5W-40 С3 AMC Black Edition

skardinė
sena kaina
БН pirkti už bonusus
Prekės neturime

Aukščiausios kokybės ypač moderni sintetinė alyva su sinergetine AMC formule ir išplėstinėmis eksploatacinėmis savybėmis XADO Atomic Oil 5W-40 C3 AMC Black Edition.

XADO Atomic Oil 5W-40 C3 AMC Black Edition yra aukščiausios kokybės variklinė alyva, skirta benzininiams ir pirmiausia dyzeliniams varikliams, keleiviniams ir lengviesiems komerciniams automobiliams. Šią alyvą galima naudoti automobiliuose su katalizatoriais, varikliais su turbokompresoriumi, suodžių filtrais ir tiesioginio kuro įpurškimo sistemomis.

  • Pagaminta naudojant „mid SAPS“ technologiją. Naudojant priedų paketą su sumažintu fosforo, sieros ir mažu sulfatų pelenų kiekiu, užtikrinama apsauga ir pailgėja išmetamųjų teršalų papildomo apdorojimo sistemų elementų, tokių kaip kietųjų dalelių filtrų (DPF) ir katalizinių konverterių, tarnavimo laikas.
  • Užtikrina patikimą šiuolaikinių turbokompresorinių, tiesioginio įpurškimo variklių su pailgintais techninės priežiūros intervalais sutepimą ir apsaugą.
  • Tinka dyzeliniams varikliams su siurblio-purkštuko įpurškimo sistema (Pumpe-Düse), atitinka VW 505.01, Ford M2C-917A reikalavimus, taip pat gali būti naudojamas Euro-4 lengviesiems Mercedes-Benz ir BMW markių automobiliams, su įrengtais suodžių filtrais.
  • Dėl sinergetinės AMC formulės su REVITALIZANT® žymiai sumažina degalų sąnaudas, sumažina trinties nuostolius, ypač variklio užvedimo ir tuščiosios eigos metu, kompensuoja esamą variklio komponentų ir detalių susidėvėjimą, išlaiko jo eksploatacinius parametrus (suspaudimą, galią) aukščiausiame lygyje.

XADO LX AMC BLACK EDITION alyva atkuria variklio galią ir reakciją iki gamyklinių parametrų. Pakelia ir išlygina kompresiją variklio cilindruose.

Reikalavimai ir prielaidos

Atitinka specifikacijų reikalavimus:
API SAE 5W-40 ACEA C3
API SN/CF VW 502.00/505.00/505.01
MB 229.31/226.5 BMW Longlife-04
Porsche A40 Renault RN0710/RN0700
GM dexos 2 Ford WSS-M2C917-A

Naudojamas lengvuosiuose automobiliuose ir lengvosiose komercinėse transporto priemonėse. XADO Atomic Oil 5W-40 C3 AMC Black Edition alyvai gaminti naudojami šie:

  • sinerginė revitalizant 1Stage AR formulė, Metal Conditioner (CM) ir 2D Gliding Agent
  • geriausios bazinės sintetinės alyvos
  • moderniausia EXPAO priedų pakuotė

Išplėstas sintetinių priedų paketas (EXPAO) užtikrina itin aukštą alyvos savybių stabilumą. Teikia "linijinį" alyvos eksploatacinės charakteristikos visą laikotarpį iki pakeitimo.

Metalo kondicionieriaus (CM) molekulės patikimai apsaugo alyvos pleištą nuo plyšimo net esant ekstremalioms apkrovoms. Esant kritiniams alyvos bado režimams, KM išsaugo alyvos-polimero plėvelę ant besitrinančių dalių ir neleidžia suaktyvėti variklio dalių paviršiams.

2D agentas užtikrina itin lengvą dalių slydimą, o tai padidina variklio efektyvumą.

Skardinė 4L - ХА 25274

Mums svarbu žinoti jūsų nuomonę:

Blogai Gerai

Atsiliepimai apie produktą «XADO Atomic Oil 5W-40 С3 AMC Black Edition»:

Produkcijos katalogas

Alyvos
Įėjimas