Xtreme Antigel

Pakuotė:
sena kaina
БН pirkti už bonusus
Prekės neturime

Kompleksinė labai efektyvi priemonė, skirta dyzelinio kuro savybių gerinimui esant žemai temperatūrai. Savo efektyvumu pranoksta geriausius preperatus, gaminamus primaujančių automobilių chemijos gamintojų, ir specialius priedų paketus, skirtus aukščiausios kokybės dyzeliniams degalams.

Naudojamas universaliai su visų tipų dyzeliniais degalais.

Antigelis yra labai efektyvus depresorius. Pagamintas sopolimerų etileno, vinilo efirų, akrilatų, etilheksilų komplekso bei revitalizanto ir kitų specialių komponentų pagrindu.

Degaluose yra angliavandenilių mišinys, o jie užšąla prie žemos temperatūros ir susidaro gelio pavidalo gumulėliai (sulipę parafinų kristalai). Esant žemai temperatūrai degalai susidrumsčia ir tirštėja. Antigelis XADO dėl efektyvių depresorinių komponentų neleidžia susidaryti parafinų kristalams, o taip pat gerina degalų takumą, esant žemai temperatūrai, ir atstato jų skaidrumą.

Naudojimas:

Į skaidrius (ne drumstus!) degalus supilkite antigelį, proporcija: 1 ml antigelio - 1 l degalų. Papildomai sumaišyti nereikia.

Pastabos:

Aukšto slėgio kuro siurblys yra svarbiausias ir brangiausias dyzelinio variklio kuro aparatūros mazgas. Tiksli aukšto slėgio kuro siurblio plunžerių pora sutepama degalais, kurie yra labai slegiami. Ši pora varikliui veikiant nuolat nusidėvi. Atsitiktinai į degalus papuolusi drėgmė gali sukelti įbrėžimus, blokuoti plunžerių poras ir dėl to gali sugesti siurblys. Antigelyje XADO esantis revitalizantas apsaugo darbinius paviršius ir 2-4 kartus sumažina plunžerių porų nusidėvėjimo intensyvumą; apsaugo nuo gedimo rizikos į degalus atsistiktinai pakliuvus grėgmės ir užkerta kelią neigiamoms nekokybiškų degalų naudojimo pasekmėms. Antigelyje XADO esančio revitalizanto kiekio pakanka palaikyti detalių trynimosi paviršius idealios būklės. Atstatomajam remontui naudokite XADO gelį revitalizantą kuro aparatūrai.

Pakuotė:

500ml - XA 42002

Mums svarbu žinoti jūsų nuomonę:

Blogai Gerai

Atsiliepimai apie produktą «Xtreme Antigel»:

Produkcijos katalogas

Alyvos
Įėjimas