Atomex TotalFlush

Pakuotė:
sena kaina
БН pirkti už bonusus
Prekės neturime

Variklio tepalinės sistemos valiklis, efektyviai pašalinantis koksą nuo stumoklių žiedų. Su revitalizantu.

 • Išvalo variklio tepalinę sistemą iki techninio švaros lygio;
 • Išvalo cilindro - stumoklio grupę ir atstato žiedų paslankumą;
 • Universalus visų tipų varikliams;
 • Dėka revitalizanto atstato ir apsaugo besitrinančias detales.

Alyvos keitimas be tepalinės sistemos praplovimo sumažina alyvos plaunamasias ir apsaugines savybes bei tarnavimo laiką.
Sprendimas: tepalinės sistemos plovimas, prieš keičiantis alyvą.

Nekokybiško kuro naudojimas, variklio darbas sunkiomis sąlygomis (kasdienės kelionės, trumpos kelionės "start/stop") ko pasekoje stumoklių žiedai aplimpa koksu ir praranda savo paslankumą tai parodo alyvos sąnaudos, dūmingumas, galios sumažėjimas.
Sprendimas: kokso pašalinimas nuo stumoklių žiedų.

Kartu su panaudotu tepalu išbėga smulkiausios metalo dalelės atskilusios dėl didelės trinties.
Sprendimas: Revitalizantas sugražina atitrūkusias metalo daleles bei formuoja pasauginį metalo keramikos sluoksnį.

Ypatingų savybių dėka:

 • Greitai ir saugiai išvalo visų tipų nešvarumus variklio tepalinėje sistemoje.
 • Pašalina koksą nuo stumoklių žiedų, gražina jiems paslankumą.
 • Išvalo karterio ventiliacijos sistemą.
 • Pašalina hidrokompensatorių strigimą.
 • Universalus, tinkamas naudoti benzininiams, dujiniams (LPG) ir dyzeliniams varikliams, taip pat visiems varikliams su turbinomis.

Revitalizanto dėka:

 • Tepalinės sistemos plovimo metu ant besitrinančių detalių paviršiaus formuojamas apsauginis metalo keramikos sluoksnis.

Naudojimas:

 • Įpilti reikiamą kiekį XADO VitaFlush į pašildytą mechanizmą per alyvos supylimo angą ar alyvos matavimo skylę.
 • Užvesti variklį ir užtikrinti jo darbą tuščiąja eiga 15-20 min arba nuvažiuoti 20 km. Jei reikia intensyvaus plovimo (esant gausiems nešvarumams) nuvažiuoti 200-300 km.
 • Pakeisti alyvą ir alyvos filtrą.
 •  

Mums svarbu žinoti jūsų nuomonę:

Blogai Gerai

Atsiliepimai apie produktą «Atomex TotalFlush»:

 • Robertas
  5 stars

  Sveiki. Ar Atomex TotalFlush nenugriaus karterio dangos pvz dazu jei jis dazytas ?

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki. Tikrai nieko nenugrauz.

 • Algis
  5 stars

  Sveiki ar ypylus totalfluch negali sukelti nuosedas kurios buna karterio apacioj ir uskimsti tepimo kanalu arba kompencatoriu ir tt

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki. Tikrai nesukels.

 • Rolandas
  5 stars

  Sveiki. Ar galima su totalflush naudoti kartu xado highway? Suprantu xado jighway tai silpnesnio poveikio 1 stage maximum? Aciu

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki. Totalflush skirtas tepalines systemos praplovimui ir panaudojus totalflush, alyva turi buti pakeista, o Highway naudojamas variklio apdorojimui, todel Highway reikia pilti i pakeista alyva arba i sena varykline alyva su kuria turite pravaziuoti bent 1500km. O MAXIMUM 1Stage yra beveik 20 kartu stipresnio poveikio ir naudojamas viena karta per 100 000km. O Highway naudojamas kas karta keiciant alyva.

 • Rolandas
  5 stars

  Geras pastebėjimas, tikrai neesu įsitikinęs dėl cilindro ir žiedų būklės. Ačiū už gerą patarimą, reikės išmėginti stage 1

  5
 • Rolandas
  5 stars

  Sveiki. Toyota benzinui (iseiga 3000km/1l tepalo) supurskiau visa anticarbon flakona ir laikiau per nakti, paskui pagal anticarbon instrukcija dariau prasukimus. Poto supyliau is karto 2 buteliukus totalflush ir pravaziavau 300km, deja nepadejo, tepalo iseiga po proceduru gavosi 2500km/1l tepalo (tai negi pablogejo). Ar tikrai xado stage 1 gali padeti? Stage 1 atstato, mano supratimu, gilzes isdylima, bet ar atkemsa tepalinius ziedus? Nes butent del ju uzakimo dideja tepalo suvartojimas, kuomet leisdamasis stumoklis nesurenka tepalo nuo sieneles. Aciu uz atsakyma.

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki. O jus 100% isitikines , kad prikepe ziedai? Gali buti kaltas ir cilindro bei ziedu isdylimas. Tokiu atveju Xado 1 Stage padetu. Jis atstato ziedus, cilindrus, velena, indeklus, visur kur yra trintis tarp metalu. Bet ziedu sis priedas neiskoksuoja.

 • Vaidas
  5 stars

  naudojau purškiama praita rudeni supurškiau visa flakona per kelis kartus kažkiek mažiau mėlynu dumu šalta užvedus bet vistiek dar yra ir tepala degina 0.5ltr/mėn tech apžiura variau nesenei tai rodo 0.6 prie laisvu apsuku. šiltas motoras nedumina išvis tik šaltas ir tepalas mažėja. tai ši priemonė paskutinė viltis o jei ne tai žiedus keist reiks.

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki. Galima naudoti šią priemonę. Bet ne paskutinė viltis. Siulome panaudoti Atominį metalo kondicionierių XADO Maximum 1 Stage ( https://xado.lt/revitalizanti/tre-ios-kartos-amc/amc-maximum-category/xado-1-stage-maximum ). Ši priemonė daro didesnį poveikį.

 • Egidijus
  4 stars

  Ar Totalflush reikia naudoti pries kiekviena tepalo keitima? Ar sia priemone galima naudoti kai keisiu tepalus ateityje, jei siuo metu esu supyles Xado maximus?

  4
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki, taip galite naudoti kiekviena karta.

 • Vidas
  5 stars

  šalta mašina golf4 1.6ltr benz ryte užvedus pradeda mesti mėlina dumeli kai pašyla jis dingsta ar ši priemonė padėtu nes itariu tepaliniu žiedu pridegima?

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki, galite pameginti stai sita produkta: https://xado.lt/automobili-chemija/varikli-priemon-s/ac-raskoksovka-porshnevih-kolets/antikoks

 • Eghidijus
  3 stars

  Stipriam praplovimui rasote "Stipriai plovimui pravažiuoti 200-300km"... Ar situos kilometrus reikia pravaziuoti is karto uzpylus praplovikli, ar si atstuma galima pravaziuoti tarkim viena diena 10 km mieste, kita diena vel kazkiek kilometru, kol susidarys tie 200-300 km?

  3
  Ekspertas atsakymas:

  Tikrai nebutina iskarto pravaziuoti siu kilometru. Tiesiog naudikites automobiliu iprasta tvarka kol nepasieksite 200-300km ridos nuo priemones panaudojimo.

 • Audistas
  5 stars

  Tai si Atomex TotalFlush reikia naudoti ipilant ji i sena tepala?

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Taip

 • Gediminas
  5 stars

  sveiki. jeigu pas mane supiltas Atominis metalo kondicionierius XADO Maximum 1 Stage tai sito daba naudoti pravaziavus 1500 km neberekomenduojama?

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Na geriausiai, būtu prarplauti prieš užpilant XADO Maximum.

 • Egidijus
  5 stars

  Kaip ji naudoti? Nėra info

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki, Supilkite priedą į variklį (pašildytą). Užveskite. Švelniam plovimui duokite padirbti 15-20 min arba pravažiuokite 20km. Stipriai plovimui pravažiuoti 200-300km. Priemonė skirta iki 5L tepalinės sistemos.

Produkcijos katalogas

Alyvos
Įėjimas