Atomex TotalFlush

Pakuotė:
sena kaina
БН pirkti už bonusus
Prekės neturime
video peržiūrose

Variklio tepalinės sistemos valiklis, efektyviai pašalinantis koksą nuo stumoklių žiedų. Su revitalizantu.

 • Išvalo variklio tepalinę sistemą iki techninio švaros lygio;
 • Išvalo cilindro - stumoklio grupę ir atstato žiedų paslankumą;
 • Universalus visų tipų varikliams;
 • Dėka revitalizanto atstato ir apsaugo besitrinančias detales.

Alyvos keitimas be tepalinės sistemos praplovimo sumažina alyvos plaunamasias ir apsaugines savybes bei tarnavimo laiką.
Sprendimas: tepalinės sistemos plovimas, prieš keičiantis alyvą.

Nekokybiško kuro naudojimas, variklio darbas sunkiomis sąlygomis (kasdienės kelionės, trumpos kelionės "start/stop") ko pasekoje stumoklių žiedai aplimpa koksu ir praranda savo paslankumą tai parodo alyvos sąnaudos, dūmingumas, galios sumažėjimas.
Sprendimas: kokso pašalinimas nuo stumoklių žiedų.

Kartu su panaudotu tepalu išbėga smulkiausios metalo dalelės atskilusios dėl didelės trinties.
Sprendimas: Revitalizantas sugražina atitrūkusias metalo daleles bei formuoja pasauginį metalo keramikos sluoksnį.

Ypatingų savybių dėka:

 • Greitai ir saugiai išvalo visų tipų nešvarumus variklio tepalinėje sistemoje.
 • Pašalina koksą nuo stumoklių žiedų, gražina jiems paslankumą.
 • Išvalo karterio ventiliacijos sistemą.
 • Pašalina hidrokompensatorių strigimą.
 • Universalus, tinkamas naudoti benzininiams, dujiniams (LPG) ir dyzeliniams varikliams, taip pat visiems varikliams su turbinomis.

Revitalizanto dėka:

 • Tepalinės sistemos plovimo metu ant besitrinančių detalių paviršiaus formuojamas apsauginis metalo keramikos sluoksnis.

Naudojimas:

 • Įpilti reikiamą kiekį XADO VitaFlush į pašildytą mechanizmą per alyvos supylimo angą ar alyvos matavimo skylę.
 • Užvesti variklį ir užtikrinti jo darbą tuščiąja eiga 15-20 min arba nuvažiuoti 20 km. Jei reikia intensyvaus plovimo (esant gausiems nešvarumams) nuvažiuoti 200-300 km.
 • Pakeisti alyvą ir alyvos filtrą.

Pakuotė: Balionas 250ml XA 40613

Mums svarbu žinoti jūsų nuomonę:

Blogai Gerai

Atsiliepimai apie produktą «Atomex TotalFlush»:

 • virgis
  5 stars

  audi q5 2l.dizelis 130kw. valgo tepala 800km.1litras. pravaziavus tik 180000km.

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki, naudokite si prieda pries keiciant alyva: https://xado.lt/automobili-chemija/varikli-priemon-s/maslosistema/promivka-maslosistemi/atomex-totalflush Pasikeiskite alyva i sia: https://xado.lt/alyvos/xado-atomic-oil-5w-40-c3-red-boost I nauja alyva pilkite siuos 3 priedus: https://xado.lt/revitalizanti/ex120-stipresni-revitalizantai/revitalizantas-ex-120-dyzeliniams-varikliams

 • Tomas
  5 stars

  Sveiki! MB E280 V6 140kw. Pavalgo tepalą variklis apie 0,8l 1000 km. Noriu išbandyti praplovimą. Tepalo į variklį pilasi apie 8l, tai man reikia 2 buteliukų ar užteks 1?

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki, reikia 2

 • Pavel
  3 stars

  Kiek suprantu priedas skirtas valyti varikli nuo tepalo nuosedu ant variklio sieneliu. Tai ir rasau, kad pravaziavau daugiau negu parasyta, bet rezultato visiskai nepastebejau, nei truputi neisvale. Gal as klystu ir ne ta prieda naudoju

  3
  Ekspertas atsakymas:

  Tepalines sistemos valiklis Total Flush su Antikoks'o efektu yra skirtas nuvalyti nuosedas, lakus, suodzius. Revitalizanto kiekis (RF faktorius) ten labai nezymus ir skirtas tik apsaugai. Jeigu jus noretumet pilnos variklio revitalizacijos jums reikia naudoti produktus su ne mazesniu kaip RF 100 revitalizanto paketu. Tokie priedai yra skiltije ""Revitalizantai". Pvz AMC Maximum.

 • Pavel
  4 stars

  Bandziau, efekto 0. Supyliau visa bonkute, pravaziavau net 800 km, nei trupuciuko nepadejo...

  4
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki! O nuo ko turejo padeti? Kokie nusiskundimai? Kokios problemos su varikliu?

 • Pavel
  1 stars

  Bandziau ant dvieju masinu. Su viena pravaziavau net 850 km, visai jokio rezultato

  1
  Ekspertas atsakymas:

  Kokios buvo problemos? kokio poveikio tikejotes? Juk cia tik priedas tepalines vonios valymui su ziedu iskoksavimo efektu.

 • Denis
  5 stars

  Laba diena! As turiu problemu su stumokliu ziedais taip sako meistrai. 1.9 tdi dabar tepoa dapilineju 5l/10000 km ar padies total flush? Aciu.

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki. Gali ir padėti, bet jeigu prikepe ziedai kartu su totalflush butu gerai panaudoti antikoksa: https://xado.lt/automobili-chemija/varikli-priemon-s/ac-raskoksovka-porshnevih-kolets/antikoks Jeigu yra klausimu skambinkite tel 8 52 60 04 73

 • viktoras
  5 stars

  sveiki.noriu panaudoti Atomex TotalFlush ,bet mano masinoje tepalo yra 6,5 litr.ar man reikia 2 flakonu? aciu

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki! Jusu atveju manau uzteks vieno balionelio kadangi tepalines vonios kiekis nedaug virsija nustatyta naudojimosi instrukcijos.

 • Robertas
  5 stars

  Sveiki. Ar Atomex TotalFlush nenugriaus karterio dangos pvz dazu jei jis dazytas ?

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki. Tikrai nieko nenugrauz.

 • Algis
  5 stars

  Sveiki ar ypylus totalfluch negali sukelti nuosedas kurios buna karterio apacioj ir uskimsti tepimo kanalu arba kompencatoriu ir tt

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki. Tikrai nesukels.

 • Rolandas
  5 stars

  Sveiki. Ar galima su totalflush naudoti kartu xado highway? Suprantu xado jighway tai silpnesnio poveikio 1 stage maximum? Aciu

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki. Totalflush skirtas tepalines systemos praplovimui ir panaudojus totalflush, alyva turi buti pakeista, o Highway naudojamas variklio apdorojimui, todel Highway reikia pilti i pakeista alyva arba i sena varykline alyva su kuria turite pravaziuoti bent 1500km. O MAXIMUM 1Stage yra beveik 20 kartu stipresnio poveikio ir naudojamas viena karta per 100 000km. O Highway naudojamas kas karta keiciant alyva.

 • Rolandas
  5 stars

  Geras pastebėjimas, tikrai neesu įsitikinęs dėl cilindro ir žiedų būklės. Ačiū už gerą patarimą, reikės išmėginti stage 1

  5
 • Rolandas
  5 stars

  Sveiki. Toyota benzinui (iseiga 3000km/1l tepalo) supurskiau visa anticarbon flakona ir laikiau per nakti, paskui pagal anticarbon instrukcija dariau prasukimus. Poto supyliau is karto 2 buteliukus totalflush ir pravaziavau 300km, deja nepadejo, tepalo iseiga po proceduru gavosi 2500km/1l tepalo (tai negi pablogejo). Ar tikrai xado stage 1 gali padeti? Stage 1 atstato, mano supratimu, gilzes isdylima, bet ar atkemsa tepalinius ziedus? Nes butent del ju uzakimo dideja tepalo suvartojimas, kuomet leisdamasis stumoklis nesurenka tepalo nuo sieneles. Aciu uz atsakyma.

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki. O jus 100% isitikines , kad prikepe ziedai? Gali buti kaltas ir cilindro bei ziedu isdylimas. Tokiu atveju Xado 1 Stage padetu. Jis atstato ziedus, cilindrus, velena, indeklus, visur kur yra trintis tarp metalu. Bet ziedu sis priedas neiskoksuoja.

 • Vaidas
  5 stars

  naudojau purškiama praita rudeni supurškiau visa flakona per kelis kartus kažkiek mažiau mėlynu dumu šalta užvedus bet vistiek dar yra ir tepala degina 0.5ltr/mėn tech apžiura variau nesenei tai rodo 0.6 prie laisvu apsuku. šiltas motoras nedumina išvis tik šaltas ir tepalas mažėja. tai ši priemonė paskutinė viltis o jei ne tai žiedus keist reiks.

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki. Galima naudoti šią priemonę. Bet ne paskutinė viltis. Siulome panaudoti Atominį metalo kondicionierių XADO Maximum 1 Stage ( https://xado.lt/revitalizanti/tre-ios-kartos-amc/amc-maximum-category/xado-1-stage-maximum ). Ši priemonė daro didesnį poveikį.

 • Egidijus
  4 stars

  Ar Totalflush reikia naudoti pries kiekviena tepalo keitima? Ar sia priemone galima naudoti kai keisiu tepalus ateityje, jei siuo metu esu supyles Xado maximus?

  4
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki, taip galite naudoti kiekviena karta.

 • Vidas
  5 stars

  šalta mašina golf4 1.6ltr benz ryte užvedus pradeda mesti mėlina dumeli kai pašyla jis dingsta ar ši priemonė padėtu nes itariu tepaliniu žiedu pridegima?

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki, galite pameginti stai sita produkta: https://xado.lt/automobili-chemija/varikli-priemon-s/ac-raskoksovka-porshnevih-kolets/antikoks

 • Eghidijus
  3 stars

  Stipriam praplovimui rasote "Stipriai plovimui pravažiuoti 200-300km"... Ar situos kilometrus reikia pravaziuoti is karto uzpylus praplovikli, ar si atstuma galima pravaziuoti tarkim viena diena 10 km mieste, kita diena vel kazkiek kilometru, kol susidarys tie 200-300 km?

  3
  Ekspertas atsakymas:

  Tikrai nebutina iskarto pravaziuoti siu kilometru. Tiesiog naudikites automobiliu iprasta tvarka kol nepasieksite 200-300km ridos nuo priemones panaudojimo.

 • Audistas
  5 stars

  Tai si Atomex TotalFlush reikia naudoti ipilant ji i sena tepala?

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Taip

 • Gediminas
  5 stars

  sveiki. jeigu pas mane supiltas Atominis metalo kondicionierius XADO Maximum 1 Stage tai sito daba naudoti pravaziavus 1500 km neberekomenduojama?

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Na geriausiai, būtu prarplauti prieš užpilant XADO Maximum.

 • Egidijus
  5 stars

  Kaip ji naudoti? Nėra info

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki, Supilkite priedą į variklį (pašildytą). Užveskite. Švelniam plovimui duokite padirbti 15-20 min arba pravažiuokite 20km. Stipriai plovimui pravažiuoti 200-300km. Priemonė skirta iki 5L tepalinės sistemos.

Produkcijos katalogas

Alyvos
Įėjimas