Revitalizantai

Filtruoti: Nepasirinkti filtro parametrai. Pasirinkti
panaikinti viską dar filtrų
XADO 1 Stage

XADO 1 Stage

27 ml.
39 .00
XADO Snipex

XADO Snipex

27 ml.
30 .00

Produkcijos katalogas

Alyvos

Revitalizantai priskiriami automobilių chemijos produkcijai, skirtai automobilių agregatų ir mechanizmų apsaugai ir atkūrimui. Nuolatinė mazgų detalių darbinių paviršių trintis lemia jų dilimą. Revitalizanto užduotis – atkurti detales arba, kitaip sakant, faktiškai panaikinti nusidėvėjimą suformuojant naują apsauginį metalo keramikos dangos sluoksnį. Atsakymas į dažnai užduodamą klausimą „kas yra revitalizantas?“ būtų paprastas. Tai priemonė, leidžianti gauti agregatą su atkurtais gamykliniais parametrais. Be to, XADO gelis revitalizantas pasižymi apsauginiu poveikiu net sudėtingiausioms darbo sąlygoms esant ypač didelėms variklio apkrovoms ir užtikrina ramų, patikimą ir saugų automobilio vairavimą.

Reikia pažymėti, kad apdorodami variklį revitalizantu, užpildote mikro nelygumus iki atomų lygio. Todėl visiškai pagrįstas yra tvirtinimas, kad atominis revitalizantas atnaujina darbinius besitrinančius paviršius, be to, žymiai sumažėja trinties koeficientas.

Naudojant metalo revitalizantą galima atkurti detalių trynimosi paviršius tiesiogiai jiems dirbant ir padidinti jų resursą. Be to, variklio savybės pastebimai pagerėja ir priartėja prie gamyklinių parametrų.

Atsiliepimai apie revitalizantus.

Revitalizantams pasirodžius automobilių rinkoje, atsirado daugybė atsiliepimų apie šio tipo produkciją. Yra ir teigiamų, ir neigiamų komentarų. Tačiau visi jie rekomenduoja išbandyti šį produktą patiems, kad pajustumėte apdorojimo poveikį.

Kur galima nusipirkti revitalizantą?

Mūsų internetinėje parduotuvėje ХАDO.ua tinklalapyje galite nusipirkti ХАDO revitalizantų varikliams, kurie skiriasi naudojimo įvairove. Produkcijos asortimentas – tai atominiai metalo kondicionieriai, taip pat priemonės benzininiams ir dyzeliniams varikliams.

Įėjimas