XADO Revitalizantas EX120 automatinėms pavarų dėžėms

Pakuotė:
sena kaina
БН pirkti už bonusus
Prekės neturime
video peržiūrose

Revitalizantas skirtas atstatomajam remontui ir apsaugai nuo dilimo automatinėms pavarų perjungimo dėžėms.

Dėka 20%* didesnės aktyviosios medžiagos koncentracijos yra užtikrinama geresnė apsauga nuo dilimo ir didesnis atstatomasis efektas.

*palyginimui su Xado revitalizantu automatinėms transmisijoms.

Apdorojant automatines pavarų dėžes ant besitrinančių metalo porų paviršių (krumpliaračių, guolių, skirstytuvų, sankabų) susidaro metalokeramikos sluoksnis, išauginantis naują paviršinį metalo sluoksnį.

Revitalizantas universalus, tinka visoms automatinės transmisijoms tame tarpe Tiptronic®, Steptronic®, CVT; DSG su šlapia vienguba arba dviguba sankaba ir t.t.

prekę galima įsigyti su nuolaida

Pranašumai

 • Atstato ir apsaugo nuo dilimo besitrinančias metalo detales;
 • Pašalina paviršinius defektus;
 • Padidina mechanizmų patikimumą ir prailgina tarnavimo laiką;
 • Palengvina darbą esant ekstremalioms apkrovoms;
 • Apsaugo detales nuo susidėvėjimo esant per mažam tepalo lygiui.

Dozavimas:

Alyvos kiekis l 5-8 9-12 13-15
Specialių švirkštų kiekis (8 ml), vnt. 1 2 3
Apdorojimo schema Vienkartinis Vienkartinis Vienkartinis

Pastaba:

Revitalizacijos procesą žymi pagerėjęs automatinės pavarų dėžės darbas (triukšmo sumažėjimas, sklandesnis pavarų perjungimas) nuo pirmų kilometų po apdorojimo.

Revitalizantas suderinamas su visais automatinių pavarų dėžių skysčiais: Dexron®, Mercon®, Mopar®, CVN ir kt. Tarp skysčių ir revitalizanto nevyksta jokia cheminė reakcija, o taip pat nesumažinamas jų klampumas, frikcinės ir kitos fizikinės-cheminės savybės. Apsauginis sluoksnis formuojasi ant kiekvieno mechanizmo darbinio paviršiaus, tačiau jej mechanizmas yra kritinės būklės (nusidėvėjimas 100%) būtina pakeisti šias nusidėvėjusias detales.

Pakuotė

specialus švirkštas, 8 ml XA 12031

Mums svarbu žinoti jūsų nuomonę:

Blogai Gerai

Atsiliepimai apie produktą «XADO Revitalizantas EX120 automatinėms pavarų dėžėms»:

 • Ignas
  5 stars

  Sveiki, ar tai stipriausias jūsų revitalizantas?

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki yra stipresnis https://xado.lt/revitalizanti/tre-ios-kartos-amc/amc-maximum-category/atomarniy-konditsioner-metalla-maximum-for-automatic-transmission

 • Lukas
  5 stars

  Sveiki, norėčiau į savo bmw e46 3.0d 150kw automatą panaudoti priedą į kurį rekomenduotumėte ir ar nieko nenutiks blogo dežei panaudojus šį švirkštą revitalizanto automatinėi dežei. Ačiū už atsakymą iš anksto.

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki, priedas skirtas pagerinti greiciu dezes darba, nepabloginti, nieko blogo nenutiks :) https://xado.lt/revitalizanti/ex120-stipresni-revitalizantai/xado-revitalizant-ex120-dlia-avtomaticheskih-transmissiy

 • Bronius
  5 stars

  Sveiki ar tinka į japonišką aisin automatinę greičių dėžę? Ar yra koks geresnis produktas?

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki, taip tinka

 • Julius
  5 stars

  Pakeisti tepalai nuvaziuota 1000km manau galima naudoti revitalizanta?

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki, taip galite naudoti.

 • Julius
  5 stars

  Sv del uzlaikymo automatine bmw 6hp dezei uzlaiko 2begi pades? Verta surizikuot?

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki, siulome pasikeisti alyva i naudoti si prieda: https://xado.lt/revitalizanti/ex120-stipresni-revitalizantai/xado-revitalizant-ex120-dlya-dizelnih-dvigateley

 • Donatas
  5 stars

  Sveiki, BMW E39 3.0D automatas.salta deze prabuksuoja,isylus viskas gerai.Ar turit koki pasiulyma tokiai bedai?

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki, taip turime: https://xado.lt/revitalizanti/tre-ios-kartos-amc/amc-maximum-category/atomarniy-konditsioner-metalla-maximum-for-automatic-transmission

 • Simas Naujokas
  5 stars

  Sveiki, turiu tokia beda BMW520 automatas yra drebejimas is dezes, pakeiciau tepalus tai sumazejo ispradziu buvo dinge isvis bet vel pradejo, bet maziau tai itariu kad is pusles ar sitas priedas padetu??

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki, jei problema yra hidrotransformatorius, tai priedas nepades.

 • Martynas
  5 stars

  Klausimas? Ar galima revitalizantą į greičio dėžę DSG supilti esant šaltai tepalo temperatūrai, keičiant tepalą, nes vėliau nėra kaip jį supilti?

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Priedą pilkite i darbinės temperatūros pasiekusią alyvą (87-105 °C). arba istirpinkite priedą alyvoje pries pilant i greicio dėžę 40-50 °C

 • Lukas
  5 stars

  Sveiki, bmw e46 330d 150kw automatas pakeistas dėžės tepalas timpteleja dėžė ir išmeta klaida šauktuka ties 2begiu perkurus klaida dingsta bėgių neužlaiko per meto gražiai bet diagnostika rodo 2,3begio klaida ar padėtų šis xado kuom nors? Reduktoriujie irgi pakeistas tepalas

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Labai abejuoju. Panasu kad problema bus elektroniniame valdymo bloke.

 • Kęstas
  5 stars

  Vertas dėmesio produktas, už dėžės remontą sumokėjau 1000 eur(pakeitė magnetus, pakeitė "galvą"), ir nieko nepadėjo, supyliau 1 švirkštą ir po keleto dienų sumažėjo smūgiavimas važiuojant. 1000 eur prieš 15 eur :) sunku patikėti, bet tokia realybė.

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Gali buti kad problema buvo guoliai. Revitalizantas pukiai veikia butent guoliuose. Kaip bebutu, malonu girdeti kad sugebejome padeti :)

 • Irtautas
  5 stars

  Sveiki, Subaru Forester 2.5 automatinė pavarų dęžė perjungdama begius padaužo, ką patartumet supilti su tepalu keitimu? Ir tiltui užiančiam?

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki! Visu pirma jus teisingai nusprendete pasikeisti hidraulini skysti. Su laiku jis praranda savo savybes. Kartu su naujais tepalais siulyciau susipilti EX120 svirksta automatiniams pavaru dezems. Jis jums apdoros guolius ir karuna su satelitais. Tiltui siulau naudoti EX120 mechaninems pavaru dezems ir reduktoriams.

 • smalsus
  5 stars

  Sveiki, į BMW paskirstymo dežę, pas mane pilasi DTF-1 alyva, kokį revitalizantą reiktų naudoti? (paskirstymo dėzė kaip ir mechaninė, taciau turi sankabėlę kaip automatinės dėžės)

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki. Kiek supratau si alyva yra skirta automatinems dezems, todel ir priedas pilasi skirtas automatui: https://xado.lt/revitalizanti/ex120-stipresni-revitalizantai/xado-revitalizant-ex120-dlia-avtomaticheskih-transmissiy

 • Mindaugas Alonderis
  5 stars

  Sveiki, kuri revitalizanta reiketu naudoti BMW paskirstymo dezei (razdatkei), si, nes yra frikcionai, ar reduktoriams?

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki, priklausomai kokia alyva pilasi i pavaros paskistimo deze. Jeigu pilasi mechaniniu deziu alyva, tada ir priedas pilasi skirtas mechaninei dezei, o jeigu pilasi autoatines dezes alyva, priedas irgi pilasi skirtas automatams.

 • Pirkejas
  5 stars

  Sveiki, Ar galima naudoti si prieda Tiptronic 8 greiciu automatinei pavaru dezei???

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki. Taip tinka.

 • Petras
  4 stars

  Tikrai geras dalykas.jauciasi kad atstatomasis darbas viksta jokiu pasaliniu garsu if geras sankabos sukibimas

  4
 • Paulius
  5 stars

  Tikrai veikia. Išpsrebdė problemą Honda Jazz automatui 2002-2008 modeliui, pakeitus tepalus ir pridėjus šio priedo, dingo pajudant iš vietos suvibravimas bei toks prabuksavimas. Dabar mašiniukas kaip naujas :)

  5
 • Nojus
  3 stars

  Pakeitus dėžės tepalus kartu buvo įpilta ir šio revitalizanto. Dėžės darbas šiek tiek pagerėjo, tačiau mušimas išliko, tik tapo mažiau juntamas. Ar tai tepalo keitimo ar xado revitalizanto darbas - neaišku. Stebuklo nesitikėjau, bet norėjau nejausti mušimo bent mažais sūkiais, o jis išliko, tiesiog sumažėjo. Po tepalų keitimo nuvažiuota jau 2500km 50% mieste 50% užmiestyje.

  3

Produkcijos katalogas

Alyvos
Įėjimas