Atominis metalo kondicionierius XADO Maximum 1 Stage

Pakuotė:
sena kaina
БН pirkti už bonusus
Prekės neturime
video peržiūrose

Ši priemonė skirta variklio remontui ir aktyviai jo apsaugai automobilio eksploatacijos metu.

Novatoriškas trijų komponentų naujos kartos produktas, suderinantis dvifazio metalo kondicionieriaus ir trečios kartos revitalizanto pranašumus

Daugiau info čia: http://www.xado.info/download/AMC-liflet-lt_web.pdf

prekę galima įsigyti su nuolaida

RF=100

RF (Revitalization factor) – variklio apsaugos nuo dilimo ir jo atstatymo efektyvumo rodiklis.

RF=100 reiškia, kad naudojant produktą variklis praeina visą revitalizacijos ciklą, jis visiškai atstatytas ir garantuotai apsaugotas nuo dilimo 100 000 km ridos.

Techninė informacija

Naudojimas

Flakoną suplakti. Jo turinį supilti į iki darbinės temperatūros sušildyto variklio alyvos supilimo angą. Užvesti variklį ir palikti jį veikti tuščiąja eiga 3-5 minutes.

Pastabos

Metalo kondicionierius su revitalizantu efektyvus benzininiams, dujiniams (LPG) ir dyzeliniams lengųjų ir mažų krovininių automobilių varikliams, kurių tepalų sistema yra iki 4-5 l.

Naudojamas kartu su visų tipų variklių alyvomis.

Revitalizacijos procesas vyksta per 1-1,5 tūkst. km ridos; šiuo laikotarpiu nerekomenduojama keisti alyvą.

Pakartotinai XADO Maximum 1 Stage naudoti rekomenduojama po 100 000 km ridos.

Norint užtikrinti aukščiausią variklio apsaugos nuo dilimo lygį vėliau rekomenduojama naudoti variklių alyvas XADO Atomic Oil arba kas kartą keičiant alyvą naudoti metalo kondicionierių XADO HighWay.

Produkto sudėtyje yra granuliuoto revitalizanto, kuris visiškai ištirpsta alyvoje, esant darbinei temperatūrai.

Тechnologijos ir sertifikatai

 • 3C EFFECT
 • 3G поколение
 • 100 000 интервал повторной обработки
 • Atstato detalių paviršius ir kompensuoja einamąjį dilimą.
 • Išlygina ir padidina kompresiją cilindruose.
 • Padidina spaudimą tepalų sistemoje iki nominalaus lygio.
 • Sukuria efektyvią detalių apsaugos nuo apkrovų ir perkaitimo sistemą.
 • Gerina alyvos sutepimo savybes ir tribologinę variklio mazgų charakteriką.
 • Didina variklio galingumą ir dinamiškumą.
 • Sumažina triukšmo ir vibracijos lygį.
 • Padidina variklio resursą.
 • Garantuoja variklio apsaugą nuo nusidėvėjimo 100 000 km ridos. 

Pakuotė:

 • Flakonas 225 ml XA 40012
 • Flakonas 225 ml, dėžutė XA 42212
 • Rinkinys: flakonas 225 ml, USB atmintinė XA 40312
 • Rinkinys: flakonas 225 ml, pakabukas XA 42012 

Mums svarbu žinoti jūsų nuomonę:

Blogai Gerai

Atsiliepimai apie produktą «Atominis metalo kondicionierius XADO Maximum 1 Stage»:

 • Paulius
  5 stars

  Audi A4 2.5TDI v6 Q132 kw [pilasi 5.5 litrai] prasta variklio kompresija, sunkiai kuriasi saltas ir meta melsva duma. Kuria priemone patartumete naudoti: XADO Maximum Twin turbo 1 Stage ar XADO Maximum 1 Stage ir kodel?

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki. Jums tinka XADO Maximum for SUV ir Xado Maximum Twin turbo 1 Stage. Twin turbo siuo metu yra pati efektyviausia ir naujausia priemone. Taip pat galima naudoti revitalizantus, bet ju poveikis butu siek tiek silpnesnis nei siu dvieju priemoniu. Xado Maximum 1 Stage jums netinka nes yra skirta iki 5 ltr tepalines systemos.

 • Egidijus
  5 stars

  Sveiki, noriu supilti profilaktiškai maximum Stage 1, bet automobilis hibridas, ir kai motoras šiltas, ant laisvu apsuku dirba tik elektra, kaip šiuo atveju elgtis?

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki. Supilus priedą reikia ravaziuoti keliata kilometrų taip, kad veiktų jūsų benzininis variklis, tik nenaudokite labai aukštų variklio sūkių.Po produkto panaudojimo alyvos nerekomenduojama keisti hibridams bent 2000km.

 • tads
  5 stars

  sveiki, katik pakeiciau tepalus ir sumasciau panaudot xado priemoniu. pagrindine beda kad pro alsuokli varo tepalo gan nemazai(tepalo matuokle dar nesaudo). rekomenduojama pirma isiplauti tepalo kanalus su Atomex TotalFlush. ir tik tada naudoti AMC MAXIMUM. ar galima atvirksciai daryti pirma AMC MAXIMUM ir tik tada Atomex TotalFlush kai reiks keist tepalus? gaila geru tepalu.Ar panaudojus Atomex TotalFlush nesuprastetu AMC MAXIMUM savybes?

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki. Taip, galite naudoti Xado priedus dabar. Svarbiausiai panaudojus priedą nekeisti alyvos bent 1500km.

 • dalius
  4 stars

  2 litru opel zafira dyzelis ka patartut is savo produkcijos paketi kompresijai?

  4
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki. https://xado.lt/revitalizanti/tre-ios-kartos-amc/amc-maximum-category/xado-1-stage-maximum , https://xado.lt/revitalizanti/ex120-stipresni-revitalizantai/revitalizantas-ex-120-dyzeliniams-varikliams , https://xado.lt/revitalizanti/klasikiniai-revitalizantai/gel-revitalizant-dlya-dizelnogo-dvigatelya , https://xado.lt/revitalizanti/revitalizantai-1stage/xado-1-stage-revitalizant . Galite rinktis viena is siu priedu.

 • Aivaras
  5 stars

  Su sekanciu tepalu keitimu galvoju naudoti xado tepalus, ar reikia dar papildomai ex120 naudoti?

  5
 • Aivaras
  5 stars

  Su sekanciu tepalu keitimu galvoju naudoti xado tepalus, ar reikia dar papildomai ex120 naudoti?

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki. Jeigu nesate naudoje jokių mūsų priedų, tai pakeitus alyvą galima pilti ir revitalizantus, ir jie pilasi viena karta per 100 000km.

 • Aivaras
  5 stars

  Sveiki, pasikeiciau tepalus pries 400 km, ar supilus maximum stage 1 po 1500 km reikia keisti tepalus?

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki. Ne, alyvos keisti nereikia.

 • Q234556678899
  1 stars

  O galima paaiskint kaip skistis metala sutvarko isipiliau rvs uzsidege tepalu lempute bet tsia taip turi but sena masina artistai

  1
  Ekspertas atsakymas:

  Be komentaru

 • erikas
  5 stars

  sveiki pakeitus ziedus pravaziavus 100 km pamatavom kompresija 1 cilindre 14atmosferu 2 cilindre 10 atmosferu 3-4 14 atmosferu kaip islyginti kompresija 2 cilindre koki produkta panaudot patartumet

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki. Mūsų priedai galėtu padėti. Galima naudoti Xado Maximum 1 stage, EX 120 tubeles arba AtominĮ metalo koncionieriŲ ( https://xado.lt/revitalizanti/tre-ios-kartos-amc/amc-maximum-category/xado-maximum-for-suv ).

 • erikas
  5 stars

  sveiki.opel astrai 16.16v pakeite kompresinius ir tepalinius ziedus ar galima ipilt xado kad maziau ivazinet reiketu greiciau prisidirbtu detales, ar reikia nepilt pirma pravazinet varikli

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki. Taip galima pilti musu priedus. Galima pilti https://xado.lt/revitalizanti/tre-ios-kartos-amc/amc/xado-1-stage-new-car Jis yra svelnesnio poveikio.

 • Sarunas
  5 stars

  Koki prieda pilti del pradejusios barsketi grandines ?honda accord 2.2cdti gal tinka Atominis metalo kondicionierius XADO Maximum 1 Stage?

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki. Taip galima naudoti Atomini metalo kondicionieriu Maximum 1Stage.

 • Evaldas Gotautas
  5 stars

  Sveiki kuri pasiulitumete is xado i bmw 7.5l tepalo telpa.

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki. Jums tinka visi variantai išskyrus Xado Maximum iki 5ltr. tepalinės systemos.

 • Pov
  5 stars

  Klaksi kompensatorius golf4 1.9tdi ka geriau supilti?

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki. https://xado.lt/revitalizanti/tre-ios-kartos-amc/amc-maximum-category/xado-1-stage-maximum arba https://xado.lt/revitalizanti/revitalizantai-1stage/xado-1-stage-revitalizant

 • Saulius
  5 stars

  Sveiki, tai kuris yra geresnis dyzeliniams varikliams? Ar atominis metalo kondicionierius Xado Maximum 1 Stage, ar tos trieju etapu mazytes geltonos tuteles? Beje kaip xado draugauja su DPF (diesel particular filter). Nes DPF yra jautrus tepalo priedams ir patartina pilt tik tam pritaikyta tepala, o kaip su siais priedais?

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Tubelese yra tik revitalizantas, o metalo kondicionierius XADO MAXIMUM sudetyje yra tas pats revitalizantas ir plius metalo kondicionierius ir slydimo agentas 2D, kurie sumazina trinti ir pagerina slydima. O DPF filtrams sie priedai jokios itakos nedaro, todel drasiai galima naudoti.

 • Ezys
  5 stars

  I automobili pilu Xado atomik oil tepalus,galvoju dar ipilti Xado Maximum 1 stage,sistema 5,2litro.Ar nebus per daug tos revitalizacijos,nepadarysiu blogiau?Aciu uz ats.

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki. Visose alyvose yra minimalus kiekis revitalizanto, kuris apsaugo nuo einamojo dylimo. O revitalizantas atstato ir apsaugo nuo dylimo iki 100 000km. Todėl tikrai nebus per daug.

 • Martynas
  5 stars

  Sveiki, jei i varikli pilasi 5.5 l tepalo ar uztenka XADO Maximum 1 Stage?

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki! Taip jusu atveju uzteks ir vieno Maximum 1 Stage buteliuko.

 • Donatas
  5 stars

  Sveiki. Koki savo produkta patartumet naudoti chevrolet corvette v8 5.7 1984m. Pasilus vrikliui klaksi kompensatoriai. Tepalo turis 4litrai

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki, Donatai! Jus isitikines kad jusu automobilio variklines alyvos kiekis tik 4ltr? Tokiam galingam varikliui skamba itartinai... Jeigu turis tikrai iki 4ltr tada siulytume naudoti Maximum 1 Stage metalo kondicionieriu.

 • Giedrius
  5 stars

  norejau pataupyt, nusipirkau senukuose cempoil tepalo. virs 120 km h turbina uzluzdavo. ipyliau xado max, po 200 km vaziavau iki 160, jokiu problemu.

  5
 • Ernestas
  5 stars

  Norėčiau pasidomėti aš šis priedas tinka kalenančių kompensatorių garso sumažinimui ir ar turėtų kokią reikšmę?. Automobilis Volvo S60 D5 2001m. Alyvos talpa 6,5l. Ačiū.

  5
 • Darius
  4 stars

  Sveiki. Nusipirkau Atomini metalo kondicionieriu XADO Maximum 1 Stage ir susiruosiau pilti i varikli. Atsukus buteliuka ant sieneliu buvo raudonos nedideles granules. Ar taip turi buti, ar jos neuzkims tepimo kanalu? Pokolkas dar nesupyliau.

  4
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki, Priemonė turi būti kambario temperatūros ir gerai suplakta. Variklis pašildytas iki darbinės temperatūros. Tokiu atveju tikrai nieko neužkimš.

 • Tomas
  5 stars

  Bmw e60 3l dyzelis,kaip vedi salta varikli,girdisi kompensatoriai,kai pasyla kur kas tiliau,bet visvien girdziu pasalini garsa,i varikli telpa 8,5l tepalo,ka patarsite dekui :)

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki, https://xado.lt/revitalizanti/tre-ios-kartos-amc/amc-maximum-category/xado-maximum-for-suv

 • Tomas
  5 stars

  Bmw e60 3l dyzelis,kaip vedi salta varikli,girdisi kompensatoriai,kai pasyla kur kas tiliau,bet visvien girdziu pasalini garsa,i varikli telpa 8,5l tepalo,ka patarsite dekui :)

  5
 • del bmw
  4 stars

  dekojame uz operatyvu atsakyma del bmw e60 3.d, jeigu pastebejome problema su padidejusiom kuro sanaudomis apie 14l mieste vietoj 11-12. tepalai kuro ir oro filtrai yra pakeisti. nekestas kuro siurblis, ar patartumete naudosia sia priemone ?aciu

  4
  Ekspertas atsakymas:

  Patarčiau.

 • audia6
  4 stars

  Sveiki audia6 2.0d ar tiktu? vartoja alyvas , tenka dapilynet labai daznai

  4
  Ekspertas atsakymas:

  Reiktu tiksliau sužinoti problemą.

 • Benas
  5 stars

  Sveiki, benzininis variklis degina tepalus, per 300 km 1 litras tepalo.tepalo pilasi i varikli 6,6 litro, bet as jau supyliau XADO Maximum 1 Stage 225 ml. Ar nebus per mazai xado? Ir ar turetu pasitaisyti tepalu deginimas?

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki, Ši priemonė skirta iki 5 litrų tepalinės sistemos. Jūsų atveju rekomenduočiau pameginti: https://xado.lt/revitalizanti/ex120-stipresni-revitalizantai/revitalizantas-ex120-benzininiams-varikliams

 • Simas
  5 stars

  Sveiki, atejams šalčiams esant šaltam varikliui girdisi minimalus vieno vostuvo kalimas, pasilus varikliui viskas susitvarko. Variklis 10k km suvalgo iki 1,5l tepalo. 5w50. Outback 2,5l motoras Pilasi iki 5l tepalo. Ar haxo padės varikliui kalimo atžvilgiu ? Konkrečiai kuris? Dekuj.

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki, https://xado.lt/revitalizanti/tre-ios-kartos-amc/amc-maximum-category/xado-1-stage-maximum

 • Marius
  5 stars

  Ar sitas priedas nepakenkia turbinoms?

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Nepakenkia.

 • Dainius
  5 stars

  Sveiki, važinėju Audi A6 4F 2.7 quattro automatu. Su mašina viskas tvarkoje tačiau pravažiavusi nemžai, siuo metu esu perlipes 300tks. Ką rekomenduotumėte profilaktiškai eiliškumo tvarka pagal svarbą mano automobiliui? Galvojau jog XADO Maximum stage 1 būtų gerai ir AtomEx multi cleaner? Lauksiu jūsų pasiūlymo, Ačiū.

  5
 • Tomas
  5 stars

  Sveiki , turejau omeni kuri produkta pirkt , ka galit patart , ar ta pasta ? Ar bonkute?

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki, Kiek litru tepalinė sistema?

 • Tomas
  5 stars

  Sveiki, patarkit kuri pirkti xado, ???bmw valgo tepala !!!

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Vilniuje Savanorių pr 68 Kaune K. Baršausko 85

 • Robertas
  3 stars

  Jei tepalo kiekis dizeliniame varyklyje 6l ar gana vienos dozes šio produkto? Ar rekomenduotumete kokį kita priedą

  3
  Ekspertas atsakymas:

  Tokiu atveju rekomenduojame: https://xado.lt/revitalizanti/tre-ios-kartos-amc/amc-maximum-category/xado-maximum-for-suv

 • Zene
  5 stars

  Raso kad 250ml revilizanto uztenka iki 5L tepalų sistemai jusu tinklapy o kitur iki 10L tepalu sistemai tas pats produktas

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki! Gal galetumet nurodyti kur butent? Tikriausiai klaida bus isivelusi.

 • Zene
  4 stars

  kodel raso iki 5L tepalu sistemai o kitur iki10 L ???

  4
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki! Nesupratau klausimo. Gal galetumet patikslinti?

 • Linas
  5 stars

  Puikus dalykas, naudoju nebepirmam automobiliui, padejo net gi tokiam dyz varikliui kurį jau reikejo keisti del mažos kompresijos, didelio dumingumo ir tepalų deginimo, dabar ir toliau sekmingai eksploatuojamas jau tris metus net gi su prastos kokybės alyva

  5
 • egidijus81
  5 stars

  Ar galima Xado Maximum stage naudoti pakartoinai jei po revilazacojos proceso (panaudojus Xado maximum viena kata ir nuvaziavus 1600 km) pastebima, kad tepalo suvartojimas vis dar nera normu ribose? T.y. nuvaziavus kokius 600 km reikia dapilti apie 2000 ml tepalo...

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Tokiu atveju jums reiketu pameginti: https://xado.lt/revitalizanti/ex120-stipresni-revitalizantai/revitalizantas-ex-120-dyzeliniams-varikliams Trys tubeles kas 200 km

 • Gedis
  4 stars

  kuo šitas produktas pranašesnis ar atvirkščiai negu: https://xado.lt/revitalizanti/ex120-stipresni-revitalizantai/revitalizantas-ex-120-dyzeliniams-varikliams noriu išbandyti ant audi 80 1985 m dyzelio.ačiū.

  4
  Ekspertas atsakymas:

  Metalo kondicionierius yra 3 komponentu Tai yra: revitalizantas/metalokondicionierius/slidimo agentas. Svirkstas kuri jus nurodete yra grynas revitalizantas.

 • Artūras Burba
  4 stars

  Sveiki, Jei automobilis degina tepalus, ar šis priedas sudega kartu su tepalais. Ar reikia vis papildyti priedą Ačiū už atsakymą.

  4
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki, žiurink kaip greitai degina. Jeigu didelis deginimas tada geriausiai butu pilti tūbeles, jei nestipriai tada užteks ir Maximumo.

 • Giedrius
  5 stars

  Teko pasinaudoti siuo produktu, atstate variklio kompresija. Kuro sanaudos susinormalizavo. Rekomenduoju!

  5
 • Kastytis
  5 stars

  Tikrai geras produktas, rekomenduoju

  5
 • Darius
  5 stars

  pravaziavus 3000 km autokompiuteris rodo 0,5 ltr ekonomija 100km.variklis dyzelis.geras daiktas.zadu naudoti ir xado tepalus.

  5
 • Gediminas
  1 stars

  Perdaug pompastikos ir nesuprantamų žodžių, paprastam žmogui...

  1
 • Anonimas
  5 stars

  Teko si produkta isbandyti, poveikis akivaizdus, dingo pasaliniai variklio garsai, sumazejo kuro sanaudos ir variklis pasidare astresnis.

  5
Xado Chemical Group XADO - taiso variklį važiavimu!
Xado Chemical Group XADO atominių metalo kondicionierų techninių ir eksploatacinių savybių aprašymas

Metalo kondicionierius su revitalizantu efektyvus benzininiams, dujiniams (LPG) ir dyzeliniams lengųjų ir mažų krovininių automobilių varikliams, kurių tepalų sistema yra iki 4-5 l. Naudojamas kartu su visų tipų variklių alyvomis.

Константин Константинопольский XADO_AMC (Атомарные кондиционеры металла с ревитализантом)

XADO_AMC (Атомарные кондиционеры металла с ревитализантом)_состав, преимущества, применение.

Produkcijos katalogas

Alyvos
Įėjimas