XADO Maximum for SUV

Pakuotė:
sena kaina
БН pirkti už bonusus
Prekės neturime
video peržiūrose

Sukurtas pagerinti variklio alyvos savybes ir jo revitalizacijai - keturių ratu varomiems automobiliams SUV (Sport Utility Vehicle)

Ši priemonė skirta variklio remontui ir aktyviai jo apsaugai automobilio eksploatacijos metu.

Novatoriškas trijų komponentų naujos kartos produktas, suderinantis dvifazio metalo kondicionieriaus ir trečios kartos revitalizanto pranašumus

prekę galima įsigyti su nuolaida
 • Atstato detalių paviršius ir kompensuoja einamąjį dilimą.
 • Išlygina ir padidina kompresiją cilindruose.
 • Padidina spaudimą tepalų sistemoje iki nominalaus lygio.
 • Sukuria efektyvią detalių apsaugos nuo apkrovų ir perkaitimo sistemą.
 • Gerina alyvos sutepimo savybes ir tribologinę variklio mazgų charakteriką.
 • Didina variklio galingumą ir dinamiškumą.
 • Sumažina triukšmo ir vibracijos lygį.
 • Padidina variklio resursą.
 • Garantuoja variklio apsaugą nuo nusidėvėjimo 100 000 km ridos.

Тechnologijos ir sertifikatai

 • 3C EFFECT
 • 3G поколение
 • 100 000 интервал повторной обработки

Naudojimas

Flakoną suplakti. Jo turinį supilti į iki darbinės temperatūros sušildyto variklio alyvos supylimo angą. Užvesti variklį ir palikti jį veikti tuščiąja eiga 3-5 minutes. Revitalizacijos procesas vyksta per 1-1,5 tūkst. km ridos; šiuo laikotarpiu nerekomenduojama keisti alyvą.

Pastabos

 • Atominis metalo kondicionierius XADO Maximum SUV skirtas varikliam, kuriu tepalinė sistema yra iki 10 litrų. Alyvos lygis turi neviršyti maksimumo ant matuoklio, perdozavimas negalimas.
 • Tinka su visom alyvom.
 • Pakartotinis XADO Maximum SUV užpylimas rekomenduojamas po 100000 km.
 • Siekiant užtikrinti aukščiausią apsaugos lygį nuo variklio susidėvėjimo rekomenduojama toliau naudoti variklinė alyva XADO Atomic Oil arba metalo kondicionierių XADO Tiuning , kiekvieną karta keičiant alyvą.

Pakuotė

Flakonas 360 ml, dėžutė XA 40015

Mums svarbu žinoti jūsų nuomonę:

Blogai Gerai

Atsiliepimai apie produktą «XADO Maximum for SUV»:

 • Linas
  5 stars

  2010 Range Rover Sport 3.0 l dyzelinis variklis. Ka rekomenduotumete naudoti ar XADO Maximum for SUV ar Revitalizantas EX120 dyzeliniams varikliams ?

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki, SUV turi papildomai slidymo agenta ir metalo kondicionieriu, kurie labiau apsaugo nuo dilimu ir perkaitymu.

 • vaidas
  5 stars

  Sveiki. Gal galit ką parekomenduoti audi a8 3.7 nuo šalto variklio barškėjimo užvedant

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki, pries keiciant tepalus naudokite: https://xado.lt/automobili-chemija/varikli-priemon-s/maslosistema/promivka-maslosistemi/atomex-totalflush Pakeitus tepalus pylkite: https://xado.lt/revitalizanti/tre-ios-kartos-amc/amc-maximum-category/xado-maximum-for-suv Naudokite sia alyva: https://xado.lt/alyvos/automobili-variklin-s-alyvos/sintetin-s-variklin-s-alyvos/xado-atomic-oil-5w-40-sm-cf

 • Rokas
  5 stars

  Sveiki, koki tepala pasiulytumete naudoti toyota camry 2008 2.4 116kw?

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Siulytune naudotis musu tepalu parinkimo funkcija https://xado.lt/oil-selection

 • Arnas
  4 stars

  Sveiki Ar galyte ka pasiulyti i Volvo xc90 2,4 D -2011m? .Pravaziavusi 320 tkm,,bet truputi daug"degina" tepala

  4
  Ekspertas atsakymas:

  Taip, siulau naudoti buten AMC Maximum for SUV

 • Nikolai
  5 stars

  Laba diena, norėjau pasiteirauti kokį produktą rekomenduojate į W221 S500 4Matix 285kw tepalų kiekis - 8.5l šį ar XADO Maximum Twin turbo 1 Stage ? Ačiū labai

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Laba diena, Jūsų atveju geriau Twin turbo 1 Stage.

 • Mindaugas
  4 stars

  Laba diena, Ar XADO Maximum for SUV verta naudoti Jeep Commander 2007 m. 3.0 CRD (alyva -9,5 L)? Ar tai nebus pinigų išmetimas? Visgi automobilis 2007 m., kas ten žino kiek jis nuvažiavęs. Tikiuosi "ekspertinio" atsakymo o ne noro parduoti.

  4
  Ekspertas atsakymas:

  Aisku kad verta. Kaip bebutu automobiliui jau 14ti metai. Tikros ridos manau net jus pats nezinote. Kazkoks nusidevejimas tikrai bus nors variklis ir 3L. Kazka ekspertiskai parekomenduoti sunku nes nerai nei problemu nei nusiskundimu. Manau noretumet apdoroti ji profelaktiskai. Tai mano nuomone kad verta.

 • Martynas
  5 stars

  Sveiki. MB 320 BENZINAS M112, pakeisti tepalai pries 2-3 tukst. km., pilti visi pilni 8ltr tepalo, galvoju nuleisti tepala, ar pilti su visais 8 litrais? Keisiu tepala po pilnai 8tukst. kilometru, galvoju tepala gaunu pigiai, gal kartu su keitimu tepalo supilti si prieda? kaip geriau butu jusu nuomone? aciu uz atsakyma!

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki, galite naudoti svarbu matuoklei nebutu maximum.

 • Justas
  5 stars

  Sveiki supyliau stage1 pusantro buteliuko i varikli 4.2 benzas dujos ar galejo buti kad per mazai gavosi nes tepalu telpa apie 8 litrus o buteliukus pirkau mazus nes dideliu neturėjo parduotuveje ir ar galiu kartoti stage 1 pravazevau 2000km po pirmo pylimo ar nepakenks pakartotinai ipilti 10 litru sistemai skirtai dideli buteliuka?

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki, jei naudojot 1.5 buteliuko iki 5ltr tai to kiekio pakankamai ant 8 ltr. naudokite 1stage for SUV geriau po pakeitimo tepalu.

 • saulius
  5 stars

  laba nupirkau jusu sita priemone norejau pilt i varikli , bet suplakus ir atidarius bonkute matesi kazkuri dalis susokus i raugonus grudelius ar jie turi but ir nera pavojingi variklui

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki! Raudoni grudeliai butent ir yra "granuliuotas revitalizantas". Produkto aprasyme ant pakuotes jus pamatysite "1 stage REVITALIZANT granules". Galite drasiai naudoti si produkta.

 • Marius
  5 stars

  Sveiki. Planuoju pilti po alyvos keitimo xado maximum stage 1 arba xado maximum suv. Siaip tepalo sistemoje raso telpa 5,7 litro, bet keiciant alyva pilasi 4,7 litro. Kuri varianta rinktis patartumet?

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki, Jeigu alyvos sistemoje telpa 5.7 ltr. tada siuslom pilti xado maximum suv.

 • Egidijus
  5 stars

  Laba diena.Norejau pasiteirauti.Ar si prieda Suv.Galima maisyti su Lean stop enige.nuo tepalo prasisunkimo.ir kiek katro reikia pilti i 9.5ltr.tepalo.

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki. Abu priedus geriausia butu pilti atskirai, pirma ipilti stop leak engine, pravaziuoti 200-300km ir tada jau pilti SUV. SUV uztenka 1 vnt. o stop leak engine reiketu 2vnt.

 • Ruslanas
  5 stars

  Kaip geriau? I naujai pakeista alyva ir filtra supilti prieda ar nesvarbu? Aciu.

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Taip. Šį priedą geriausia pilti i naują alyvą. Bet variklis butinai turi buti darbinės temperatūros.

 • Ruslanas
  5 stars

  Sveiki. BMW 520, benzinas. Alyvos i varikli 6,5 l. Kartais ant laisvu apsuku sumirksi tepalu spaudimo lempute. Xado maximum for suv 360ml, geras pasirinkimas ar patartumet kazka kito?

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki. Tai butu geriausias pasirinkimas.

 • danas
  5 stars

  Gal kvailai skamba, bet pries pilant i masina kur tepalo lygis yra iki max man reiketu tepalo 360 ml nupilti ar jokio skirtumo ir pilti ant virsaus ?

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki. Taip, geriau butu nusiurbti arba nupilti truputeli alyvos.

 • Mantas
  5 stars

  Sveiki, at galima maišyti kartu vienu metu supilant XADO Maximum for SUV ir XADO Stage 1, ar pilti vina po kito po kažkiektai kilometrų? ar tiesiog jie vienas kito nepapildo ir veikia visiškai taip pat? Ačiū už atsakymą

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki. Tai yra visiškai tas pats produktas, tik Maximum for Suv yra dviem priedais daugiau, Tas pats Xado Stage 1 revitalizantas ir plius metalo kondicionierius su 2D slidimo agentu. Todėl Maximum for SUV turi stipresnį poveikį. Ir jų maišyti tikrai nereikia.

 • Egidijus
  5 stars

  Sveiki, Porsche Cayenne 2012 3.0d , 200000km važiavusi.tepalo talpa beveik 9L. Problemų nėra, bet tokiai ridai manau būtų naudinga profilaktiškai kažko varikliui ipylti. Ar be XADO Atominis metalo kondicionierius MAXIMUM for SUV dar kažką kito rekomenduotumete? Gal geriau išvis nieko nepilti? Ačiū už atsakymą

  5
  Ekspertas atsakymas:

  Sveiki, Taip, siulome naudoti Maximum for SUV arba Maximum twin turbo ( https://xado.lt/revitalizanti/tre-ios-kartos-amc/amc-maximum-category/atomarniy-konditsioner-metalla-maximum-twin-turbo-s-kompleksnim-adaptivnim-veshchestvom-revitalizant-reg-1-stage )

Produkcijos katalogas

Alyvos
Įėjimas