Antifreeze Green 11

Pakuotė:
sena kaina
БН pirkti už bonusus
Prekės neturime

Skysčio koncentratas variklio aušinimo sistemai.

Koncentratas pranoksta VW, MB, BMW, Opel, MAN, Volvo ir kt. automobilių gamintojų reikalavimus aušinimo skysčiams, skirtiems lengvųjų ir krovininių automobilių varikliams. Specialiai nudažytas žalia spalva. Pagamintas aukščiausios klasės mono-etilenglikolio ir labai efektyvių korozijos inhibitorių pagrindu. Jame yra revitalizanto.

Kodėl XADO Antifreeze G11 sudėtyje yra revitalizanto?

Svarbiausias ir brangiausias automobilio aušinimo sistemos mazgas – pompa. Ji padeda cirkuliuoti aušinimo skysčiui. Pati „silpniausia“ pompos vieta – guolis. Nuo aušinimo skysčio jis apsaugotas hermetizuojančiu sandarikliu (riebokšliu). Pažeidus hermetizuojantį sandariklį į guolį papuola antifrizo ir dėl to genda pompa.

XADO Antifreeze Blue BS sudėtyje esantis revitalizantas apsaugo pompą ir užtikrina dvigubai ilgesnį jos darbą avarinėse situacijose, lyginant su antifrizu be revitalizanto.

Techninė informacija

Koncentratą Antifreeze G11 prieš naudojimą reikia atskiesti distiliuotu arba vandentiekio vandeniu. XADO Antifreeze G11 ir vandens santykis priklauso nuo minimalios automobilio eksploatacijos temperatūros.

XADO Antifreeze G11 sąryšis – vanduo aušinimo skysčio gamybai

XADO Antifreeze G11   Vanduo       Temperatūra, C
1 dalis (33%) 2 dalys (67%) 17
1 dalis (50%) 1 dalis (50%) 36
2 dalys (67%) 1 dalis (33%) 64

Pastabos

Veikiant varikliui vanduo palaipsniui išgaruoja ir taip antifrizo koncentracija didėja. Dėl to, reikia papildyti vandens kiekį, siekiant palaikyti tinkamą antifrizo koncentraciją.

Skysčiui ištekėjus iš aušinimo sistemos reikia papildyti atskiestu vandeniu antifrizu.

Pranašumai

  • Koncentratas pagamintas siekiant užtikrinti patikimą šiuolaikinių automobilių variklių aušinimo sistemos darbą, naudojamas per garantinę ir pogarantinę apžiūrą.
  • Garantuoja nepriekaištingą darbą 3,5 metų (175 000 km ridos).
  • Užtikrina optimalų šiluminį variklio darbo režimą visais eksploatacijos režimais, įskaitant ir dideles apkrovas (krovinių pervežimas, ekstremalus vairavimas).
  • Apsaugo nuo nuosėdų susidarymo ir palaiko aušinimo sistemą idealioje švaroje.
  • Pasižymi aušinimo skysčiams maksimaliu antikorozinės apsaugos rezervu.
  • Koncentratas visiškai saugus aliuminiui ir lydiniams, sintetinėms medžiagoms ir gumai; neturi neigiamo poveikio plastikui ir lakuotiems automobilio paviršiams.
  • Galima naudoti vandentiekio vandenį aušinimo skysčio gaminimui.
  • Revitalizantas apsaugo aušinimo sistemos pompos guolius, esant nežymiems pažeidimams arba nusidėvėjus riebokšliui.

Mums svarbu žinoti jūsų nuomonę:

Blogai Gerai

Atsiliepimai apie produktą «Antifreeze Green 11»:

Produkcijos katalogas

Alyvos
Įėjimas