Atstatomasis tepalas

Pakuotė:
sena kaina
БН pirkti už bonusus
Prekės neturime

Tepalas skirtas mazgų ir mechanizmų, dirbančių didelių apkrovų sąlygomis, atstatymui.

Ant trynimosi porų paviršiaus formuoja naują metalokeramikos sluoksnį: detalėms užauginamas naujas sluoksnis, atstatoma pirminė detalių geometrija.

Keletą kartų pailgina detalių tarnavimo laiką.

Šios šiuolaikinio tepalo užpatentuota formulė paremta derinant revitalizantą XADO ir kompleksą EP (Exstreme Pressure).

Naudojimas:

1 etapas: pašalinti seną tepalą.

2 etapas: pusę mazgo apimties pripildyti XADO tepalu.

Pastaba:

Tepalas labai efektyvus guolių atstatymui ir apsaugai nuo dilimo (iki 10 000 apsisukimų per minutę)

Mazgams, kuriems reikia periodiškai keisti tepalą, vėliau naudoti Apsauginį tepalą. 

Tikras įvykis: pagrindinis vamzdžių valcavimo gamyklos objektas - vamzdžių valcavimo staklynas. Dnepropetrovsko gamykloje vamzdžių valcavimo staklyno „Ural-2M“ pavaros reduktorius pagamintas prieš daugiau nei 30 metų. Per eksploatacijos laiką staklynas išnaudojo savo resursą. Detalių nusidėvėjimas siekė 30%! Pagrindinės detalės buvo nusietos įdrėskimais ir įbrėžimais, iki 4 mm. gylio.

Dilimas progresavo, reikėjo skubiai atlikti remontą. Tačiau Urale panašios įrangos jau seniai nebegamina. Buvo bandyta detales užsakyti kitose gamyklose, tačiau jų meistrai, apžiūrėję konstrukcijas, tik skėsčiojo rankomis. Vienoje gamykloje sutiko, tačiau detalių gamybai pareikalavo 3 metų. Kalba jau ėjo ne apie remontą, o apie tai, kaip atstatyti detalių dilimą ir išsaugoti agregatą darbinės būklės bent jau tuos trejus metus, kol bus pagaminti nauji krumpliaračiai. Revitalizacija buvo vienintelis galimas būdas kaip išspręsti šią situaciją.

 Reduktorius buvo apdorotas Atstatomuoju tepalu ir tęsė savo darbą įprastu režimu. Po 526 darbo valandų agregatas buvo atstatytas.

Per agregato apžiūrą paaiškėjo, kad “sergančios“ detalės ne tik išgyveno, tačiau ir ėmė sveikti! Maži paviršių įbrėžimai ir įdrėskimai dingo, o dilimas buvo atstatytas. Tyrimas parodė – ant detalių paviršiaus susiformavo metalokeramikos sluoksnis, kurio storis 400–600 mkm – daugiau nei pusė milimetro!

Tokiu būdu gamykla ne tik rado būdą kaip išlaukti tuos trejus metus, tačiau ir pagerino mechanizmų darbinę charakteristiką. Pavyzdžiui, elektros energijos suvartojimas sumažėjo 26,6 proc. dirbant tuščiąja eiga, o apkrautu režimu - 12,5 proc. 

 • Greitai pašalina dilimą.
 • Pailgina mazgų tarnavimo laiką.
 • Pašalina įbrėžimus ir įdrėskimus.
 • Sumažina triukšmą ir vibraciją.
 • Gerai pašalina šilumą iš trinties zonos.
 • Palaiko didelį sukimosi greitį.
 • Kompensuoja dilimą iki 50 proc.
 • Pašalina koroziją ir apsaugo mazgus nuo agresyvių terpių. 

Mums svarbu žinoti jūsų nuomonę:

Blogai Gerai

Atsiliepimai apie produktą «Atstatomasis tepalas»:

 • Kęstas Platkevičius
  5 stars

  Super tepalas. Išbandytas su variklio diržo guoliais kurie jau buvo labai pavargę,kai kurie buvo išdžiuvę ir apimti korozijos. Užpildžius guolius šiuo tepalu per dvi savaites intensyvaus variklio ekploatavimo,guoliukai atsinaujino iki puikaus stovio. Dekoju XADO kompanijai kuri gamina tokius produktus ir taip pat dekoju šiai parduotuvej,kad joje galima isigyti šios produkcijos. AČIŪ

  5

Produkcijos katalogas

Alyvos
Įėjimas