Nesuk galvos dėl alyvos

Galvok tik apie vairavimą!

Nauja XADO ATOMIC OIL RED BOOST linija su padidinta REVITALIZANT |RF 10.5| koncentracija, pagrįsta TBN BOOST technologija ir sudaryta iš ESTERIŲ, PAO ir hidrokrekingo bazinių alyvų

PRIEŠ
Ant paviršiaus galima pamatyti daugybę nelygumų

PO
Neliko jokių nelygumų! Keraminė-metalo danga atkuria susidėvėjusius cilindrų paviršius ir patikimai apsaugo variklio dalis nuo susidėvėjimo ateityje.

Atominis revitalizantas |RF 10.5|

– dvigubai daugiau nanodalelių!

Atomic REVITALIZANT |AR| yra specialiai sukurtas naudoti visų tipų šiuolaikiniuose vidaus degimo varikliuose, įskaitant hibridinius variklius ir elektrinių transporto priemonių nuotolio ilgintuvus. Atskyrimo dujų centrifugose technologija padvigubino nanodalelių koncentracijąAR kompozicijoje! Dėl to nauja kompozicija, atsižvelgiant į atšiauresnes šiuolaikinių variklių darbo sąlygas, 2,75 karto pagreitina keramikos-metalo formavimosi procesą.

– stabilumas per visą tarnavimo laiką!

RED BOOST yra naujos kartos technologija, skirta stabilizuoti bendrą bazinį skaičių |TBN| su aktyvia medžiaga, kontroliuojančia variklinės alyvos oksidaciją. Tai apsaugo nuo staigios alyvos savybių pablogėjimo, pagerina jos cheminį stabilumą ir garantuoja ilgą variklio tarnavimo laiką. Tai užtikrina patikimą variklio darbą visomis eksploatavimo sąlygomis ir maksimalius automobilių gamintojų rekomenduojamus alyvos išleidimo intervalus.

ESTER+PAO

& HYDROCRACKED

Akcentuojame esterius

– dabar jų dar daugiau!

ESTERIAI suteikia RED BOOST alyvoms unikalias veikimo charakteristikas. Jų molekulės turi poliškumą ir traukia metalinius paviršius, pavyzdžiui, magnetus. Taip ant metalinio paviršiaus susidaro tvirta, stabili plėvelė, kuri pagerina tepimą, sumažina degalų sąnaudas ir pailgina variklio tarnavimo laiką.

Visos RED BOOST alyvos yra patobulintos naujausiomis EPA patvirtintomis priedų pakuotėmis, atitinkančiomis aukščiausius Amerikos ir Europos geriausios praktikos reikalavimus.

Novatoriška LSPI priedų technologija ir tinkamai parinkta bazinės alyvos formulė padeda išvengti LSPI (Low-Speed ​​Pre-Ignition) ir detonacijos bei sumažina uždegimą, užtikrinantį ilgą šiuolaikinių variklių tarnavimo laiką.

PAO (polialfaolefinai) yra IV grupės sintetinės bazinės alyvos. Jie turi žemą stingimo temperatūrą, todėl variklį galima užvesti esant itin žemai temperatūrai ir žymiai sumažinti alyvos sąnaudas degant. Dėl atsparumo oksidacijai ir terminio stabilumo PAO leidžia pailginti išleidimo intervalus.