Sunkiai pakeliami stiklai

autorius Justas Radvila October 28, 2023 Kategorijos: Prekių pasirinkimas pagal problemą

Dažnai vairuotojai susiduria su problema nuleisdami arba pakeldami šoninį stiklą. Apie šios problemos priežastis ir sprendimo būdus skaitykite žemiau esančiame straipsnyje.

Vaizdo problemos

Priežastys / Rekomendacijos

Stiklą gali būti sunku pakelti arba nuleisti dėl elektros gedimo. Antra tikėtina priežastis - sugedęs stiklo pakėlimo mechanizmas. Tam, kad stiklai kilnotųsi normaliai, reikia suremontuoti mechanizmą.

Sunkiam stiklo pakėlimui arba nuleidimui gali turėti įtakos kreipiančiųjų nebuvimas arba blogas sureguliavimas. Šį gedimą galima sutvarkyti pastačius naujas kreipiančiąsias arba jas sureguliavus.

Jeigu stiklo pakėlimui trukdo gumų neelastingumas ir sutrūkinėjimas, tokiu atveju reikia ištaisyti šią problemą. Mes jums rekomenduojame Verylube Silikoninis tepalas.

Dar viena šios problemos priežastis gali būti blogas stiklų judėjimas kreipiančiosiomis. Tokio atveju reikia sutepti jų vidines dalis priemone „Sausas tepalas su teflonu“. Šios priemonės sudėtyje yra teflono, kurio dėka detalės tampa slidesnės, bet ne riebios, ir stiklas gali kilti lengvai.

 

Skaityti daugiau