Teka transmisinė alyva

autorius Justas Radvila October 27, 2023 Kategorijos: Prekių pasirinkimas pagal problemą

Pavarų dėžės agregatų užteršimas alyva dažniausiai stebimas automobiliuose - juos intensyviai naudojant karštu metu. Taip pat neretai alyvos atsiranda pavarų dėžės ir variklio sandūroje, ant sankabos. Kartais alyvos tekėjimo iš agregato (taip pat ir iš variklio) priežastis būna gedimas jo ventiliacijos sistemoje. Todėl iš pradžių reikia patikrinti alsuoklį ir, jei reikia, išvalyti jį.

Tačiau dažniausiai agregatų užteršimo priežastis yra riebokšlių arba tarpinių elastingumo praradimas dėl jų senėjimo veikiant laikui ir aukštoms temperatūroms. Sandarikliai išdžiūna ir nesandariai priglunda prie detalių.

Atkurti mechanizmo hermetiškumą galima naudojant alyvos priedus, kurių aktyvioji sudedamoji dalis yra specialūs plastifikatoriai. Veikiama plastifikatoriaus medžiaga, iš kurios pagamintas sandariklis, išbrinksta ir sandariau priglunda prie paviršiaus.

Vaizdo problemos
Rekomendacijos

Priemonės alyvos tekėjimui iš mechaninės pavarų dėžės agregatų pašalinti:

  • Atomex Sealer Transmission

Priemonė gali būti naudojama bet kuriems mechaninė pavarų dėžės agregatams: mechaninei pavarų dėžei, paskirstymo dėžei, tiltui (diferencialui).