Blogai persijungia pavaros

autorius Justas Radvila October 27, 2023 Kategorijos: Prekių pasirinkimas pagal problemą
Sudėtinga perjungti mechaninės greičių dėžės pavaras – tai gali lemti įvairios priežastys. Apie tai kaip visa to išvengti skaitykite žemiau pateiktame staipsnyje.  

 

Vaizdo problemos
Priežastys / Rekomendacijos

Susidėvėję sinchronizatoriai. Automobiliuose su didele rida laikui bėgant mechaninėje pavarų dėžėje nudyla kontaktiniai kūginiai sinchronizatorių paviršiai ir atsakomieji kūginiai atitinkamų krumpliaračių paviršiai, dėl to atsiranda problemų perjungiant pavaras. Įpylus revitalizanto į mazgą, atkuriami kūgių trinties paviršiai arba sustabdomas jų tolesnis dilimas esant kritinei detalių būklei.

Aukščiau minėti produktai padės atkurti susidėvėjusias greičių dėžės detales ir apsaugos jas nuo dėvėjimosi ateityje. Be to, XADO revitalizanto naudojimas garantuoja ant veikiančių / judančių detalių esančių įbrėžimų ir kitų defektų pašalinimą. Priemonės taip pat padeda sumažinti triukšmą ir vibraciją, gerinti tepimo savybes ir sinchronizatorių darbą;

Patirtis rodo, kad metalo kondicionieriaus naudojimas pavarų dėžės mazguose leidžia sumažinti darbo triukšmą ir kuro sąnaudas (ypač automobiliuose, varomuose visais ratais). Verta pažymėti, kad XADO revitalizantai naudojami universaliai ir garantuoja efektyvią detalių apsaugą net iki 100 tūkst. kilometrų ridos.

Naudojimas labai paprastas: švirkšto turinį supilti į pavarų dėžės, skirstomosios dėžės ar reduktoriaus alyvos supylimo angą. Alyva turi būti įšilusi iki darbinės temperatūros. 3 - 5 minutes automobiliu važiuoti, kad pilnai ištirptų revitalizantas. Toliau automobilį eksploatuoti įprastu režimu.