Variklis dūmina

autorius Justas Radvila October 26, 2023 Kategorijos: Prekių pasirinkimas pagal problemą
Atkreipus dėmesį į dūmų, išeinančių iš dujų išmetimo vamzdžio, spalvą galima nustatyti preliminarią automobilio gedimo diagnozę:
  • Variklis dūmina būdingais pilkšvai mėlynais dūmais.
    Tikėtinos priežastys: nudilusi variklio cilindro ir stūmoklio grupė, vožtuvai, ribokšliai, įstrigę (pasidengę nuodegomis) stūmoklio žiedai, nudilę turbinos slidimo guoliai arba turbinos variklių sandarikliai, nėra kibirkšties viename iš cilindrų (gedimai elektrinėje grandinėje).
  • Variklis dūmina baltais dūmais.
    Tikėtinos priežastys: kondensatas variklyje ir išleidimo sistemoje, gedimai aušinimo sistemoje. Nedidelis dūminimas įjungiant šaltą variklį (ypač šltu oru) yra normalus dalykas. Jeigu variklis dūmina ir pakaitinus iki darbinės temperatūros, reikia kreiptis į servisą.
  • Variklis dūmija juodais dūmais.
    Tikėtinos priežastys: kuro sistemos gedimai, būtina diagnostika.
Vaizdo problemos

Rekomendacijos

Nuodegų šalinimas nuo stūmoklio žiedų: Nuodegų šalintojas – nuodegų šalinimas nuo stūmoklio žiedų.

Tepalo sistemos plovimas: VitaFlush – tepalo sistemos valiklis (universalus), kuris pilamas į variklio alyvą (rida nuo 400 iki 1000 km).

Alyvos klampumo didinimas: Complex Oil Treatment – priedas nuo dūmijimo su Revitalizantu.

Variklio apdorojimas Revitalizantu: Atominis metalo kondicionierius Maximum su Revitalizantu 1 Stage arba Revitalizantas 1Stage benzininiams ir dyzeliniams varikliams.

Naudojant Revitalizantą varikliui, cilindro paviršiuje pašalinami paviršiniai defektai, atkuriama detalių geometrija, todėl padidėja kompresija cilindruose, užsandarinami tarpai, sumažėja alyvos sąnaudos ir dūmingumas.

 

Skaityti daugiau