Nesandari aušinimo sistema

autorius Justas Radvila October 28, 2023 Kategorijos: Prekių pasirinkimas pagal problemą

Esant nesandariai aušinimo sistemai, sumažėja aušinimo skysčio lygis išsiplėtimo bakelyje ir pastebimas aušinimo skysčio nutekėjimas.

Nedidelius įtrūkimus, nesandarias vamzdelių ir jungių jungtis bei kitas skysčio pratekėjimo vietas galima pašalinti specialia priemone, pilama į aušinimo skystį. Aktyvios šios priemonės sudedamosios dalys yra polimerai, kietėjantys skysčio pratekėjimo vietose ir apsaugantys nuo nuotėkio.

Vaizdo problemos

Rekomendacijos

Autochemijos dėka galima greitai ir efektyviai likviduoti pratekėjimus iš aušinimo sistemos. Aktyviosios medžiagos – polimerai – kietėja pažeistose vietose ir grąžina aušinimo sistemai hermetiškumą. Rekomenduojame naudoti Stop Leak Radiator - nutekėjimams iš radiatoriaus Ši priemonė tinka visų rūšių varikliams, likviduoja plyšius aušinimo sistemoje iki 0,9 mm.

Privalumai:

  • Sudėtyje nėra toksiškų ir rūgštinių medžiagų.
  • Lengvai naudojama.
  • Ekonomiška.
  • Apsaugo aušinimo sistemą nuo korozijos.
  • Nekenkia gumai, plastikui, metalui. Pastaba

Jei eksploatuosite automobilį su nesandaria aušinimo sistema, tai gali sukelti variklio gedimą. Todėl rekomenduojame naudoti XADO priedą, kuris tinka su visais aušinimo skysčiais. Aušinimo sistemoje esant karštam varikliui aušinimo skystis yra veikiamas slėgio. Būkite atsargūs, atidarydami radiatoriaus (išsiplėtimo bakelį) dangtelį, nes iš po jo gali išsiveržti karšti garai ar skystis.

Skaityti daugiau