Variklio perkaitimas (sulipę žiedai)

autorius Justas Radvila October 25, 2023 Kategorijos: Prekių pasirinkimas pagal problemą

Gali perkaisti beveik kiekvieno automobilio variklis. Ši problema ypač aktuali esant aukštai aplinkos temperatūrai ir važiuojant kamščių metu. Dėl perkaitimo gali deformuotis cilindrų bloko galvutės arba užstrigti cilindro stūmokliai.

Vaizdo problemos

Priežastys / Rekomendacijos

 

 1. Nepakankamas aušinimo skysčio kiekis aušinimo sistemoje – dėl pratekėjimų iš sujungimo žarnų, pratekėjimų per tarpines, įskilusio radiatoriaus aušinimo sistema tampa nehermetiška.

  Iki 0,9 mm dydžio įtrūkimams ir pažeidimams pašalinti - Atomex StopLeakRadiator Stop – nutekėjimams iš radiatoriaus.

 2. Žemas radiatoriaus aušinimo efektyvumas dėl išorinio (dulkės ir pan.) ir vidinio (purvas, šlakų nuosėdos radiatoriaus koriuose, šalia ventiliatoriaus daviklio, didelis kiekis nuosėdų aušinimo sistemos elementų ertmėse) radiatoriaus užteršimo, taip pat dėl susilpnėjusio ventiliatoriaus, pompos pavaros diržo įtempimo.

  Išorinių nešvarumų valymas - Verylube Variklio paviršiaus valiklis.
  Siekiant prailginti tarnavimo laiką, sumažinti dilimą ventiliatoriaus, pompos pavaros diržus apdoroti VERYLUBE Priemonė diržams, purškiklis variklio agregato pavaros diržų priežiūrai.

 3. Benzininis variklis dėl blogos degalų kokybės, užterštų purkštukų, didelio nuosėdų kiekio degimo kameroje ilgai dirbo detonacijos, uždegimo nuo įkaitusio paviršiaus sąlygomis.

  Siekdami pašalinti nekokybiškų degalų naudojimo pasekmes, pagerinti degalų savybes naudokite priemones, kurios yra pilamos į degalus:

   

  Siekiant atkurti normalų purkštukų darbo našumą reikia atlikti valymą naudojant vieną iš toliau nurodytų priemonių, kuri yra pilama į degalus:

   

  Siekiant pašalinti nuodegas - VERYLUBE Nuodegų šalintojas arba TotalFlush – variklių tepalo sistemos valiklis - greitai veikianti priemonė, skirta nuodegoms nuo benzininių ir dyzelinių variklių įstrigusių stūmoklių žiedų šalinti. Priemonė pilama tiesiogiai į variklio cilindrą. Pašalinus nuosėdas priemone Verylube Nuodegų šalintojas varikliams būtina pakeisti tepalą.

 4. Aukštas pasipriešinimas tepalo filtre.

  Sumažėjus slėgiui dėl aukšto pasipriešinimo tepalo filtre pakeiskite tepalo filtrą į rekomenduojamo modelio filtrą.

 5. Sudėtingos eksploatavimo sąlygos, vilkimo režimai esant mažam judėjimo greičiui.

 

Skaityti daugiau